C252X030YST-P
Panduit Corp
Prodotto No:
C252X030YST-P
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
LABEL THERMAL TRANSFER
Guida per l'utente
Printer Name -
Applications Networking
Product Status Obsolete
Series -
Length 2.520" (64.01mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.300" (7.62mm)