C275X125YML
Panduit Corp
Prodotto No:
C275X125YML
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
LABEL COMP ADH
Guida per l'utente
Printer Name -
Applications Component
Product Status Obsolete
Series -
Length 2.750" (69.85mm) 2 3/4"
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.250" (31.75mm) 1 1/4"