C301313A-102NHF
ITG Electronics, Inc.
Prodotto No:
C301313A-102NHF
Descrizione:
CMC 1MH 8.2A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 14mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.102" L x 1.012" W (28.00mm x 25.70mm)
Height (Max) 0.748" (19.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series C301313A
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 8.2A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr ITG Electronics, Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 1 mH @ 10 kHz