Casa / Ceramic Capacitors / C3225CH2J822J125AA
minImg
C3225CH2J822J125AA
TDK Corporation
Prodotto No:
C3225CH2J822J125AA
Descrizione:
CAP CER 8200PF 630V CH 1210
In magazzino : 1536
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient CH
Product Status Last Time Buy
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 8200 pF