Casa / Ceramic Capacitors / C330C684M5U5TA7303
minImg
C330C684M5U5TA7303
KEMET
Prodotto No:
C330C684M5U5TA7303
Descrizione:
CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Temperature Coefficient Z5U
Product Status Active
Ratings -
Series GoldMax 300 Comm Z5U
Mfr KEMET
Capacitance 0.68 µF