C38TF1800JB
Vishay Sfernice
Prodotto No:
C38TF1800JB
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
C 38 TF 180U 5% BO20
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.575" Dia x 6.614" L (40.00mm x 168.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 180 Ohms
Series C38T
Power (Watts) 270W