Casa / Ceramic Capacitors / C4532JB2E474K230KA
minImg
C4532JB2E474K230KA
TDK Corporation
Prodotto No:
C4532JB2E474K230KA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 0.47UF 250V JB 1812
In magazzino : 1117
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient JB
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.47 µF