C53TP50C
Sensata-Crydom
Prodotto No:
C53TP50C
Produttore:
Sensata-Crydom
Descrizione:
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Guida per l'utente
Load Current 50 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 53TP
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Tube
Voltage - Input 180 ~ 280VAC