C600X175SP1-DD
Panduit Corp
Prodotto No:
C600X175SP1-DD
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
LABEL ID/RATINGS 6"X1.75" 50PC
Guida per l'utente
Shape Rectangle
Legend (Text) Photovoltaic DC Disconnect
Outside Pipe Diameter (Max) -
Product Status Obsolete
Legend (Symbol Only) No Symbol
Ratings IFC, NEC, UL Rated
Language English
Mfr Panduit Corp
Features -
Material - Body Polyester
Width 1.750" (44.45mm) 1 3/4"
Print Type Pre-Printed, Printable
Applications Solar
Application Specifics Notice
Mounting Type Adhesive
Arrangement Text Only
Series -
Length 6.000" (152.40mm)