CA0001560R0KR05
Vishay Dale
Prodotto No:
CA0001560R0KR05
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 560 OHM 1W 10% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 560 Ohms
Series CA
Power (Watts) 1W