Casa / Oscillators / CA25C2502HLT
minImg
CA25C2502HLT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA25C2502HLT
Descrizione:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz