CA30CLN12MU10M
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
CA30CLN12MU10M
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.472" (12mm)
Output Type Relay
Response Frequency 1Hz