CA3101R28-22PB
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3101R28-22PB
Descrizione:
CONN RCPT MALE 6P SILV SLDR CUP
In magazzino : 40
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C