CA3102E22-14SWBF80A176
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3102E22-14SWBF80A176
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
In magazzino : 457
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-14
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C