CA3102E28-22PBF80-05
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3102E28-22PBF80-05
Produttore:
ITT Cannon, LLC
Descrizione:
CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP
In magazzino : 168
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Shell Size, MIL -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C