CA3106E22-10PXB14
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3106E22-10PXB14
Descrizione:
CONN PLUG MALE 4POS SILVER CRIMP
In magazzino : 42
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-10
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Male Pins
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C