Casa / Circular Connector Assemblies / CA3106E22-14SBF80A176A232
minImg
CA3106E22-14SBF80A176A232
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3106E22-14SBF80A176A232
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
In magazzino : 99
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 22A
Shell Size, MIL -
Product Status Active
Shell Finish Black Zinc Cobalt
Shell Size - Insert 22-14
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C