CA3106F22-12PBF80
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3106F22-12PBF80
Descrizione:
CONN PLUG MALE 5POS SILVER CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 74A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-12
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C