CA3106F22-14PF80A152
ITT Cannon, LLC
Prodotto No:
CA3106F22-14PF80A152
Descrizione:
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-14
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C