Casa / Oscillators / CA32C15625ILT
minImg
CA32C15625ILT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA32C15625ILT
Descrizione:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz