CA4110180R0KS73
Vishay Dale
Prodotto No:
CA4110180R0KS73
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 180 OHM 4.4W 10% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.594" L (3.56mm x 40.49mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 Ohms
Series CA
Power (Watts) 4.4W