CA4220R8500JS70
Vishay Dale
Prodotto No:
CA4220R8500JS70
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 2.294" L (3.56mm x 58.27mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 850 mOhms
Series CA
Power (Watts) 8.8W