CA42A035M475BA
XiangJiang
Prodotto No:
CA42A035M475BA
Produttore:
XiangJiang
Descrizione:
CAP TAN 4.7UF 20% 35V 2.5MM BULK
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series CA42 A
Type Epoxy Coated
Mfr XiangJiang
Capacitance 4.7 µF