CA45C035K335TA
XiangJiang
Prodotto No:
CA45C035K335TA
Produttore:
XiangJiang
Descrizione:
CAP TANT 3.3F 10% 35V 2312
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm
Ratings -
Series CA45 C
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 3.3 µF