CA45D020K686TA
XiangJiang
Prodotto No:
CA45D020K686TA
Produttore:
XiangJiang
Descrizione:
CAP TANT 68UF 10% 20V 2917
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Ratings -
Series CA45 D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 68 µF