CA50905R000KR28
Vishay Dale
Prodotto No:
CA50905R000KR28
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 5 OHM 4.5W 10% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 1.025" L (4.32mm x 26.04mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5 Ohms
Series CA
Power (Watts) 4.5W