Casa / Oscillators / CA50C12502HMT
minImg
CA50C12502HMT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA50C12502HMT
Descrizione:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz