Casa / Oscillators / CA50L13303GNR
minImg
CA50L13303GNR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA50L13303GNR
Descrizione:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function Standby (Power Down)
Series CA50L
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 133 MHz