Casa / Oscillators / CA70C10003HMT
minImg
CA70C10003HMT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA70C10003HMT
Descrizione:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz