Casa / Oscillators / CA70C12507NLT
minImg
CA70C12507NLT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA70C12507NLT
Descrizione:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz