Casa / Oscillators / CA70P7425INR
minImg
CA70P7425INR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CA70P7425INR
Descrizione:
7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Function Standby (Power Down)
Series CA70
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz