Casa / Coaxial Cables (RF) / CAB411RF-0200-A-1-E
minImg
CAB411RF-0200-A-1-E
GradConn
Prodotto No:
CAB411RF-0200-A-1-E
Produttore:
GradConn
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MMCX JCK-PLG 7.874"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RG-178
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Color Brown
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Nautilus
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to MMCX
Features Stainless Steel
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz