CAB424RF-0200-A-1
GradConn
Prodotto No:
CAB424RF-0200-A-1
Produttore:
GradConn
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MHF4L LK J-P 7.874"
In magazzino : 180
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector RP-SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style RP-SMA to IPEX MHF4L LK
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz