CAB495RF-0200-A-1
GradConn
Prodotto No:
CAB495RF-0200-A-1
Descrizione:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 7.874"
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type RG-178
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color Brown
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Series Nautilus
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz