CAB550RF-0200-A-1
GradConn
Prodotto No:
CAB550RF-0200-A-1
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-MHF4L J-PL 7.874"
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style RP-SMA to IPEX MHF4L
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz