CAR1AP80DC12-S
Hasco Relays
Prodotto No:
CAR1AP80DC12-S
Produttore:
Hasco Relays
Descrizione:
CAR80 SERIES, SPST, 80A, DC12V C
In magazzino : 700
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 20
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power -
Switching Voltage 14VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 80 A
Coil Current 150 mA
Mounting Type Through Hole
Must Release Voltage 1.2 VDC
Product Status Active
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Series CAR80
Operate Time 9 ms
Contact Material Silver Alloy
Mfr Hasco Relays
Coil Voltage 12VDC
Release Time 5 ms
Must Operate Voltage 8.4 VDC