CAY16-000J2LF
Bourns Inc.
Prodotto No:
CAY16-000J2LF
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0606
Descrizione:
RES ARRAY 2 RES ZERO OHM 0606
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance Jumper
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0606
Series CAY16
Power Per Element 62.5mW