CAY16-510J4LF
Bourns Inc.
Prodotto No:
CAY16-510J4LF
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206
In magazzino : 164207
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series CAY16
Power Per Element 62.5mW