CB1.32D-2IPX-8IN
Lighthorse Technologies, Inc
Prodotto No:
CB1.32D-2IPX-8IN
Descrizione:
CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 8"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable DS
2nd Contact Gender Female
1st Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Green
Cable Impedance 50 Ohms
Series MHF1
Length 8.000" (203.20mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz