CB3JB4R70
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CB3JB4R70
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 4.7 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series CB
Power (Watts) 3W