Casa / Oscillators / CB3LV-3I-45M000000
minImg
CB3LV-3I-45M000000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
CB3LV-3I-45M000000
Descrizione:
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS TTL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 45 MHz