CB7JB4R30
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CB7JB4R30
Descrizione:
RES 4.3 OHM 5% 7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.3 Ohms
Series CB
Power (Watts) 7W