CBC11W1S10HE0/AA
Positronic
Prodotto No:
CBC11W1S10HE0/AA
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 11POS CRIMP
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C