CBC17W2M10G0X/AA
Positronic
Prodotto No:
CBC17W2M10G0X/AA
Produttore:
Positronic
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 17POS CRIMP
In magazzino : 25
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge 20-24 AWG
Backset Spacing -
Mfr Positronic
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware, Shielded
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 17W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C