CBC17W2M10Z0S/AA
Positronic
Prodotto No:
CBC17W2M10Z0S/AA
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 17POS CRIMP
In magazzino : 25
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Connector Type Plug, Male Pins
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 17W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C