CBC24W7S10ANT2S/AA
Positronic
Prodotto No:
CBC24W7S10ANT2S/AA
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 24POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 24W7
Operating Temperature -55°C ~ 125°C