CBC25W3M1S50T2S
Positronic
Prodotto No:
CBC25W3M1S50T2S
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Guida per l'utente
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C