CBS3502448
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
CBS3502448
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Pacchetto:
Half Brick
Descrizione:
DC DC CONVERTER 48V 302W
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Half Brick
Current - Output (Max) 6.3A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 20V
Series CBS (350W)
Power (Watts) 302 W
Type Isolated Module
Package / Case Half Brick
Efficiency 90%