CC15-4803SFH-E
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
CC15-4803SFH-E
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Isolation 1 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.51" L x 1.17" W x 0.27" H (38.4mm x 29.6mm x 6.8mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 4.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active Low
Series CC-P-E (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 20-DIP Module, 17 Leads
Efficiency 89%