CC225SA500
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
CC225SA500
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
RLY CONT 3P 500V 50/60HZ 2NO/2NC
Guida per l'utente
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 225 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Must Release Voltage 150 VAC
Product Status Active
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series CC
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 500VAC
Must Operate Voltage 425 VAC